Fundacja Zdrowie Dziecka to prężnie działająca przyszpitalna organizacja pożytku publicznego mająca za zadanie wspierać Wojewódzki Specjalistyczny Szpital Dziecięcy im. św. Ludwika w Krakowie.

Od ponad 30. lat inicjujemy i realizujemy m.in. kampanie edukacyjne dot. profilaktyki i promocji zdrowia, konferencje, kupujemy sprzęt medyczny.

Wszystko co robimy, robimy z myślą o małych pacjentach. Specjalnie dla nich prowadzone są terapie niestandardowe takie jak hortiterapia, muzykoterapia czy arteterapia.

Chcąc dalej zmieniać nasze otoczenie na lepsze poszukujemy doświadczonego Koordynatora Projektów.

Dołącz do nas jeśli:

• masz min. 2 lata doświadczenia na pokrewnym stanowisku Koordynatora Projektów/ Project Managera,
• wiesz jak skutecznie pozyskiwać finanse (przygotować wniosek o dofinansowanie/ dotację/ sponsoring) w tym ze środków UE,
• po uzyskaniu finansowania wiesz jak przekuć plan projektu w działania,
• umiesz planować zadania, tworzyć harmonogram prac i koordynować starania zespołu,
• sprawozdawczość projektów, monitoring wskaźników i rozliczenia nie są Ci obce,
• znasz się na planowaniu działań informacyjno-promocyjnych,
• potrafisz zaprojektować materiały promocyjne,
• „czujesz” social media.

Oferujemy:
• wynagrodzenie zależne od liczby realizowanych projektów,
• udział w tworzeniu koncepcji projektów Fundacji,
• nienormowany czas pracy,
• możliwość pracy zdalnej w określonym zakresie,
• rozwój zawodowy w obszarze promocji zdrowia.

Zainteresowanych prosimy o wysłanie CV na adres e-mail: [email protected] do 6 lutego. Skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Pamiętaj o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych w celach rekrutacji 😉

Więcej informacji o Fundacji na naszym FB –  https://www.facebook.com/FundacjaZdrowieDziecka