Przekaż Darowiznę Fundacji Zdrowie Dziecka

Bez wsparcia m.in. w postaci darowizn nie bylibyśmy w stanie działać i pomagać małym pacjentom Szpitala Dziecięcego im. św. Ludwika w Krakowie, dlatego bardzo dziękujemy za każdą formę pomocy.

Osoby fizyczne i osoby prawne przekazujące darowiznę organizacji pożytku publicznego mogą dokonać odpisu podatkowego. Osoby fizyczne mogą odliczyć od kwoty do opodatkowania 6% dochodu (PIT), osoby prawne od kwoty do opodatkowania mogą odliczyć 10% dochodu (CIT). Podstawą do dokonania rozliczenia jest potwierdzenie wpłaty darowizny na konto organizacji.

Przekaż Darowiznę Fundacji Zdrowie Dziecka

Twoje bezpieczeństwo
Wszystkie dane, które podasz na naszej stronie internetowej w procesie przekazywania darowizn kartą debetową i kredytową są w pełni szyfrowane.
Dla bezpieczeństwa darczyńców strona jest chroniona Protokołem SSL (Secure Socket Layer), który gwarantuje poufność szyfrowania i przetwarzania danych.

Jesli chcesz wesprzeć nas darowizną finansową prześlij środki na nasze konto:

Fundacja Zdrowie Dziecka
ul. Strzelecka 2, 31-503 Kraków